O projektu

PROČ KOUPIT POZEMEK

VAŠE PŘÍLEŽITOST
KE STAVBĚ

S projektem Na Františku II máte jedinečnou šanci stát se vlastníkem pozemku v Jihlavě. Pozemky se nacházejí v klidném a příjemném prostředí na okraji Jihlavy. Díky své poloze nabízí nejvyšší komfort bydlení, spojení přírody a možností městského života. Situované ideálně pro výstavbu rodinného domu, rekreačního objektu nebo kombinace bydlení a podnikání. Je zajištěna veškerá potřebná infrastruktura k okamžité výstavbě.

Konkrétně všechny pozemky disponují kompletní inženýrskou infrastrukturou. Mají zajištěno připojení vodovodu a kanalizace, dále připojení na optickou síť pro dostatečně rychlý a stabilní internetový přístup. Elektrická přípojka rovněž patří k standardní výbavě těchto pozemků. Další výhodou je možnost napojení Vaší budoucí retenční nádrže na dešťovou kanalizaci k zajištění odtoku mimořádných srážkových vod do nově zrekonstruovaného rybníka, což přispívá k jejich ekologickému zpracování a ochraně životního prostředí.

Lokalita

PROČ KOUPIT POZEMEK NA FRANTIŠKU II?

KOMPLETNÍ PŘIPRAVENOST

Vše, co moderní život potřebuje je pro váš dům připraveno. Připojení k elektrické síti, optický vysokorychlostní internetový kabel a kompletní inženýrské sítě přímo na pozemku.

OBKLOPENO PŘÍRODOU

Příroda součástí každodenního života přímo u vašeho domu. Pěší aktivity, dostupnost cyklostezky umožňuje poznávat Jihlavu a celý Kraj Vysočina naplno. Ideální pro život s domácími mazlíčky.

dopravní dostupnost

Jihlava díky svému rozvoji nabízí kompletní dopravní dostupnost. MHD, kola vlastní i sdílená pro rozsáhlou síť cyklostezek. Parkování pro krátké i delší stání. Významnou výhodu činí bezprostřední přístup na D1.

Ideální lokalita

Dokonalé spojení každodenního života s plnými městskými výhodami. Projekt spojuje to nejlepší z Jihlavy – bydlení v pohodlí města s klidem a energií přírody.

Nákupy a služby

Každodenní potřeby dostupné v blízkém okolí i s možností doručování až do domu. Obchody, služby a nákupní centra včetně delivery služeb. Jihlava aktuálně nabízí neomezené možnosti.

ZDRAVOTNÍ PÉČE

Zdraví a péče na dosah. Moderní zdravotnická zařízení a nemocnice, praktičtí lékaři, či specializovaní odborníci. Dostupná také populární alternativní medicína.

Kultura

Jihlava přináší pestrou kulturní nabídku a společenský život. Historické památky, muzea, divadla, kina a program pro pestré kulturní zážitky.

Sport a rekreace

Sport, relax, aktivní život. Výstavba multifunkční arény, sjezdovka Šacberk, Vodní ráj, cyklostezky. Jihlava nabízí komplexní spektrum pro život plný dobrodružství.

Průběh projektu

Časový harmonogram

Listopad 2022

Zahájení výstavby infrastruktury

Říjen 2023

dokončení výstavby infrastruktury

Listopad 2023

kolaudace infrastruktury

Prosinec 2023

Předání infrastruktury Statutárnímu městu Jihlava do vlastnictví a provozování

Leden 2024

zahájení prodeje pozemků

Odpovíme vám

Máte nějaké otázky nebo potřebujete více informací ohledně konkrétního pozemku? Jsme připraveni Vám na vše odpovědět.